„Szkoła Piratów”

Musztra, werbowanie na statek, szanty, konkurencje sportowe, działania plastyczne i konkursy dla rodziców - wszystko z udziałem prawdziwych piratów.

ZAŁOGA

Szkoła Piratów
Pośród nauczycieli w Szkole Piratów spotkacie Kapitana Szałaputa, Brankę Konkursomankę oraz Bosmana Fuksa, którzy to już na początku imprezy zwerbują na pokład pirackiej łajby niemalże wszystkich uczestników zabawy w Szkołę Piratów.

PROGRAM EVENTU SZKOŁA PIRATÓW

Podczas werbunku aktorzy poddadzą szczury lądowe wielu wyczerpującym, ale zarazem przezabawnym próbom, które rozstrzygną o przydatności ochotników do pirackiej profesji. Pozostałych uczestników zabawy zaprosimy do wielu konkursów zręcznościowych i sprawnościowych, czyli:

KONKURSY

W międzyczasie zaproponujemy uczestnikom udział w konkursie plastycznym, polegającym na malowaniu farbami plakatowymi wielkich, tekturowych ryb, spośród których wyłonimy najpiękniejsze prace, zaś ich autorom wręczymy bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

SZANTY

Nauczymy się także wspólnego śpiewania szant i pirackich kupletów, które przez cały czas trwania imprezy będą umilać czas wszystkim uczestnikom zabawy.

PŁYŃCIE Z NAMI

Jeżeli więc macie ochotę na wspaniałą, barwną, dowcipną i energetyczną zabawę, powinniście skorzystać z naszej oferty imprezy dla dzieci. Z nami bowiem przeżyjecie ekscytującą piracką przygodę, podczas której dla każdego znajdzie się coś dobrego. Gwarantujemy, że rozbawimy nawet największych ponuraków, zaś wesołkom zmrozimy krew w żyłach naszymi pirackimi opowieściami. Do zobaczenia na naszym pokładzie. Ahoj!!!