„Czary Mary na Halloween i Andrzejki”

Impreza tematyczna, w trakcie której będzie mogli poznać magiczne rytuały i przysmaki z czarownego kociołka. Wśród zabaw i konkursów są czarodziejskie tatuaże, wróżby z kart, miotełki z brzozowych witek ...

SCENARIUSZ

Zapraszamy na dwugodzinny program estradowy prowadzony przez Malutką Czarownicę, Hrabiego Drakulę i Wróża Klaudiusza. W trakcie wspólnej zabawy przekażemy wam wiedzę tajemną, poznacie magiczne rytuały, a wszystko to dzięki mocy tajemnej księgi przekazanej nam przez ostatnią czarownicę – słynną Trinę Papistin.

Zakosztujecie przysmaków z czarownego kociołka, pokonacie tor przeszkód (o ile wam szczęście dopisze), nauczycie się piosenki o wesołej czarownicy, poharcujecie przy kociej muzyce, zbudujecie miotełki z brzozowych witek… Wasze twarze ozdobimy czarodziejskimi tatuażami, powróżymy wam z kart i fusów. W finale wybierzemy najlepiej ubraną czarownicę i wręczymy okolicznościowe dyplomy.

KONKURSY

  1. czarowne szaty (najlepsze przebranie)
  2. tor przeszkód – sieć pajęcza
  3. tor przeszkód – kładka nad przepaścią
  4. tortury na wesoło
  5. konkurs zaklęć
  6. budowanie miotełek
  7. rzut do paszczy czarownicy
  8. wyścig czarownic
  9. rozplątywanie czarcich ogonów

WAŻNE

Organizatorzy zapewniają nagrody w postaci słodyczy i dyplomy. Dzieci należy poinformować (na afiszu, w mediach) o koniecznoąci posiadania przebrania lub chociaż akcentu w postaci miotły, kapelusza itp.

Miejsce imprezy jest dowolne, może to być plener, galeria handlowa, festyn itp. Do każdego festynu możemy włączyć spektakl teatralny za dodatkowa gratyfikację.